About Us

Společnost VIZIT.EU, s.r.o. je evropským zastoupením VIZIT Group, která na území SNS více než 20 let vyvíjí, vyrábí a distribuuje spolehlivé elektronické vstupní systémy pro domy a byty. Úkolem VIZIT.EU je zajišťování velkoobchodních dodávek partnerům a prosazení značky VIZIT na evropském i mimoevropském trhu.           

 

  V současné době zajišťuje velkoobchodní dodávky části produkce VIZIT Group vyrobené v licenci v zahraničí jednomu z odběratelů (ukrajinské firmě) a zároveň rozvíjí obchodní vztahy s českými a jinými evropskými i mimoevropskými odběrateli.

Obchodní značka VIZIT

První série víceuživatelských domovních telefonů VIZIT byla vyrobena v roce 1984. V současné době je ochranná známka VIZIT zaregistrována v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v mnoha zemích Evropy a Asie a označení VIZIT - Safe Home se používá pro všechny komponenty přístupových systémů na bázi domovních telefonů  této značky.    

VIZIT Group

 Do skupiny  VIZIT Group patří několik společností, které se specializují na  vývoj, výrobu, realizaci a servis výrobků pod obchodní značkou VIZIT. Díky zavádění předních technologií, vysokému tempu rozvoje, širokému sortimentu produkce a komplexnímu přístupu  je VIZIT Group  v současné době zkušeným výrobcem zařízení na zajištění bezpečnosti a komfortu přístupu v obytných a kancelářských budovách.

Výrobky obchodní značky VIZIT spolehlivě pracují v širokém teplotním rozmezí  ( - 40°С do + 45°С). Ve vstupních systémech, především u vchodových stanic domovních telefonů,  se uplatňují  řešení „antivandal“.

Spolehlivost identifikace u vstupních systémů VIZIT je zajištěna používáním kontaktních a bezkontaktních klíčů - identifikátorů, vyrobených technologiemi PROXIMITYiButton®,  a zároveň vysoce citlivých  kamer, které pracují v režimech Day/Night, za použití infračerveného nasvícení objektů v zóně přístupu.

 

Kvalitu a bezpečnost výrobků VIZIT potvrzují Certifikáty systémů kvality СЄ (Evropská unie), РСТ (Rusko),  UkrSEPRO (Ukrajina).

 

Obchodní činnost   VIZIT Group se v současné době uskutečňuje prostřednictvím čtyř obchodních společností:

 

  • MODUS - N – v Rusku a v zemích SNS
  • VIZIT - CENTER - v Rusku
  • TDK - na Ukrajině
  • VIZIT.EU  - v Evropě i mimo Evropu

 Na webových stránkách těchto společností je možné najít vyčerpávající technické a obchodní informace o každém výrobku  obchodní značky VIZIT, metodické materiály na organizaci správné montáže a používání vstupních systémů VIZIT, informace o obchodních partnerech VIZIT Group a servisu.

www.domofon.ru Russia, Moscow, «MODUS-N»
www.domofon-vizit.kiev.ua Ukraine, Kiev «TDK»
www.vizit.eu Czech republic, Prague VIZIT.EU, s.r.o.